• Altayçeşme, Bağdat Cad. Dostlar Apt No:313/A, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye
  • 0 (0216) 426 22 22

Altayçeşme, Bağdat Cad. Dostlar Apt No:313/A, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye

Pazartesi / Pazar 09.00 - 20.00

0 (0216) 464 34 34

Petzz Kuafor - Yorumlar

testi-img1-2.jpg
Mert Şener
Müşteri

Arkadaşım köpeğini buraya kuaföre getirmiş ve önerdi bizde gittik kedimle beraber gerçekten çok sıcak bi ortamdı çalışanlarda çok özenliydi ayrıca bekleme salonu deluxe otelin bekleme odasından farksızdı kedimde çok mutlu oldu teşekkürler.

testi-img1-3.jpg
Merve Sancak
Müşteri

15 günde bir köpeğimle mutlaka geliriz çok prof bir ekip var içeride ayrıca köpeğimi uyutmadılar bütün arkadaşlarıma önerdim. Ayrıca çok çok dolu bir mağaza var aşağıda gayet uygun fiyatlarda.

testi-img1-4.jpg
Mert Güner
Müşteri

Kuaförü var gelemeyenler için taksisi var mükemmel ucuzlukta ve herşeyi bulabileceğimiz de bir mağazası var ayrıca kapısında etrafında kalan kedi köpek bile görebilirsiniz.

testi-img1-5.jpg
Selin Akten
Müşteri

Benim boo cinsi evladım var her hafta getiriyorum çok sıcak bir ortam ve dostumu gerçekten çok mutlu ediyor görevliler işinin ehli ve çok yardımcı.

testi-img1-6.jpg
Deniz Güner
Müşteri

İnternette reklamlarını gördüm kuaförün biraz mesafe uzaktı ama onada çözüm bulmuşlar pet taksi uygulamasını kullandım evimden aldılar eve bıraktılar hizmette çağ atlamış bir firma.

testi-img1-7.jpg
Yeliz Aksu
Müşteri

Kedimi tıraş ettirmek için randevu aldım ve geldim bekleme salonu olsun kuaför salonu olsun gerçekten çok özenli bir yer ayrıca hizmetten çok çok memnun kaldım kedim çok rahatladı fiyatlarıda çok uygun en kısa sürede kedimle birlikte bidaha geleceğiz.

testi-img1-6.jpg
Mustafa Yılmaz
Müşteri

Bu sabah evim uzak olduğundan dolayı pet taksi hizmetini kullanarak geldim saatinde gelip kedimi aldılar benim gitmeme gerek bile kalmadı geldiğinde kedim tertemiz ve çok bakımlıydı hizmet için teşekkür ederim.

testi-img1-7.jpg
Cihat Keleçoğlu
Müşteri

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine mekanınıza geldim tereddütlerim vardı kedimin kuaförünü değiştirme konusunda fakat kedimin bakımı ve traşı ona karşı ilginiz alakanız ve beni bilgilendirmeniz çok memnun kaldığımı burdan tekrar sizinle paylaşmak istedim bundan sonra sürekli iletişim içinde olacağız :) tavsiyeyi tavsiye ediyorum kesinlikle memnun kalacağınız bir yer...

Kedi Kuaförü ; Anadolu Yakasının en çok tercih edilen kedi kuaförü olarak en kaliteli hizmeti en sterill ortamda sağlıyoruz.

Altayçeşme, Bağdat Cad. Dostlar Apt No:313/A, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye 0 (0216) 426 22 22 [email protected]

Yorum Gönder

kedikuaforu.com © 2018 TÜM HAKLARI SAKLIDIR | SITEMAP